Yayıncı yazar Erhan Arda, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi mezunudur. Başvuru kitapları Ekonomi Sözlüğü, Sosyal Bilimler Sözlüğü, müfettişlik uzmanlık alanlarında uluslararsı ilişkiler iktisat ve maliye dallarında akademisyenlerle beraber kırka yakın eser yazmış popüler bir yazardır.Başlıca kitapları KPSS ve Kurum Sınavlarına Yönelik iktisat tarihi, mikro ve makro iktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler olarak sayılabilir. İktisat, uluslararası ilşkiler ve edebiyata özel bir ilgisi vardır.

Erhan Arda kitapları; Alfa Aktüel Yayınları, Beta Yayınevi, Ekin Basım Yayın, İkinci Sayfa Yayınları, Orion Kitabevi, Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Bir dönem Haber 16’da köşe yazarlığı yapmıştır.

Yazar kimliği ile yakın zamanda ekonomi kategorisi dışında ekonomi edebiyatı alanında da çalışmaya başlayan ve Covid-19 sürecinin dünyaya ve ülkelere etkisi üzerine bu alanda yayınladığı ilk eseri 'Çin Hapşırığı' adlı eser ile gündeme oturan ARDA, konuya getirdiği farklı bakış açısı ile uluslararası platformda okurlar ile buluşmaktadır.

2017 yılı itibari ile ‘Sayda Yayıncılık’ adı altında YENİ BİR yayıncılık hayatına başlamış olan ARDA, çeşitli kategorilerde kırktan fazla kitap yayınlamış ve okurlarla buluşmasını sağlamıştır.

Aynı zamanda 'Kumbaraka Yazarlık Atölyesi' ismi ile, 30 yılı aşkın deneyimleri ışığında, ülkemize

yeni yazarlar kazandırmak adına özverili atölye çalışmaları ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sayda Yayıncılık Erhan ARDA tarafından yönetilmektedir.

Lütfen detaylı bilgi için www.saydakitap.com sitesini ziyaret ediniz.

Erhan vesikalık.jpg