top of page
  • Yazarın fotoğrafıBurçin Alpacar ARDA

Sosyal Sorumluluk; Bursa Koruyucu Aile Derneği İnternet Sitesi Yapımı

Say Medya Ticaret Ltd.Şti olarak yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Bu süre içinde onur duyduğumuz bir yanımız var ki; gerek 'Say Medya', gerek 'Sayda Kitap', gerek 'Neşeli Hayatlar Atölyesi' markalarımız adı altında gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz ile yalnızca bir ticari işletme olmadık. İnsana, canlıya, doğaya, eşyaya; özetle nefes aldığımız bu dünyada yaratılmış her değere karşı, saygı içerisinde davranmaya, sevgi ve şefkatle korumacı ve geliştirici bir tutum sergilemeye özen gösterdik. Niyet akibettir derler; doğru! Bizimle iş birliği içinde markalarımızda, kişi ve kurumlarda aynı vizyonu taşıdı ve bu niyetimizde en büyük destekçimiz oldu.

Say Medya Kurucu Başkanı Sn.Burçin Alpacar ARDA ve Sayda Kitap Kurucu Koordinatörü Sn.Erhan Arda, bu misyonun mimarı olarak özveri ve imkanlarını özellikle çocuklara aktarmayı seçmiştir. Her iki kurucumuzda çocuğa ve gençliğe yapılacak maddi-manevi tüm aktarımların dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline dönüştürmekte ne kadar önemli olduğunu her platformda vurgulamaktadır. Bu görüşleri çerçevesinde bugün halihazırda Sn.Burçin Alpacar ARDA Bursa Koruyucu Aile Derneği Başkanlığı, BUREV Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Sn.Erhan ARDA ise BUREV Yönetim Kurulu Üyesi olarak aktif bir faaliyet içerisindedir.

2022'ye adım attığımız şu günlerde Say Medya ekibi bugüne kadar olduğu gibi bugünde 'sosyal sorumluluk' bilinci ile www.koruyucuaile.org sitesinin tasarım işini bilabedel üstlenmiş ve tamamlamıştır.

Ebeveyn olmak isteyen tüm ailelerimizin ve aile içinde sevgi ile büyüme doğal hakkına ihtiyacı olan tüm çocuklarımızın kalplerinin, yollarının, hayatlarının birleşmesine sebep olması temennisindeyiz.

Bu vesile ile bir kez de bu platformdan çağrı yapmak isteriz; Bizimle Birlikte, Çocuklarımız İçin Daha İyi Bir Dünyaya Var Mısınız?

39 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page